ALDEMİR: "AYNI GEMİDEYİZ, DAVAMIZ BİR"

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve Belediye Meclis üyelerini ağırlayan AK Parti Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir, “Biz aynı geminin yolcularıyız. 2001’den beri aynı davaya gönül vermiş ve beraber çalışmış tüm camiaya teşekkür ediyorum” dedi

ALDEMİR: "AYNI GEMİDEYİZ, DAVAMIZ BİR"
17 Şubat 2021 - 02:33 - Güncelleme: 17 Şubat 2021 - 21:31

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve Belediye Meclis üyeleri, AK Parti Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir'i makamında ziyaret ederek  ‘7. Olağan Kongre sonrası İl Başkanlığı görevinde ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

 

Ziyarette konuşan ve belediye meclisi oluşumu hakkında bilgi veren Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Belediye Meclisimiz 31 üyeden oluşuyor. 18’i AK Parti, 8 MHP, 5 İYİ Parti Grubu var. İyi Parti içerisinde  3 İYİ Parti 2 CHP gibi. Hamdolsun iyi ilişkilerimiz var diğer parti gruplarımızla. Genelde oy birliği çıkıyor” dedi.

 

ALDEMİR: BİZ BİR BÜTÜNÜZ

AK Parti İl Başkanı Cüneyt Aldemir ise “Bu başkanın başarısı ve güvendir. Başarılarına biz şahidiz. Bugüne kadar beraber siyaset yaptık. AK Parti çatısı altında da inşallah bu bayrağı en üstlere taşıyacağımıza ben canı gönülden inanıyorum. Çünkü gerçekten Tokat halkı da sizleri seviyor, AK Parti camiası olarak da biz bir bütünüz. İnşallah hem teşkilatta hem belediye olarak Tokat’a hizmet etmeye devam edeceğiz. Bir sinerji oluşturarak  daha üst seviyelere getireceğimize inanıyorum. Yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı da Tokat halkı olarak ve AK Parti olarak teşekkür ediyoruz. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim kılsın. İnşallah hayırlı hizmetlere vesile oluruz tüm teşkilatımız ile ve AK Parti’ye gönül vermiş tüm camiayla beraber Tokat’ta inşallah bu sinerjiyi oluşturup daha da büyüteceğimize inanıyoruz” diye konuştu.

 

EROĞLU: ŞEHRİMİZ İÇİN BÜYÜK HİZMETLER YAPACAĞIZ

Ardından tekrar söz alan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “2001 yılı Temmuz ayında avukatlık mesleğine başladıktan birkaç ay sonra Cüneyt Aldemir’in kendisine kurucusu olduğu partide beraber çalışmayı teklif ettiğini anlatarak o dönem avukatlığa adapte olmaya çalıştığını ancak “İnşallah beraber yol yürürüz” temennisinde bulunduğundan bahsetti. Eroğlu, sonrasında 2009’da yollarının kesiştiğini ve beraberce yönetimde bulunduklarını ve birlikte il başkanlığı konusunda Cumhurbaşkanına gittiklerinden bahsetti. “Nasip bizeymiş” diyen Eroğlu, “Derken  tekrar siz milletvekili adayımız ve il  genel meclisi üyemiz oldunuz. Tekrar nasip buraymış şimdi de il başkanımız oldunuz. Belediye ve parti ilişkisi çok önemli. Sonuçta bizim çalışmalarımızın sizler tarafından anlatılması, birlikte yol yürümek hem partimize hem şehrimize çok büyük katkılar sağlar. Biz her zaman arkamızı yaslayacağımız bir partimiz, il başkanımız ve yol arkadaşlarımız olduğu için kıvanç duyuyoruz. Şehrimiz için çok büyük hizmetleri hep birlikte Allah’ın izniyle yaparız.

Ziyarette İl Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu ve İl Gençlik Kolları Başkanı Mesut Aktürk de hazır bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum